• Contact
  • Ontvangst Salland 747
  • Programmering
  • Sales

Salland Sport/interview: Go Ahead Eagels supporter bij promotiefeest

16 mei 2021 Redactie Deventer, GAE, Go Ahead Eagles, Nieuws, Raalte, Radio, Salland Sport, SallandSport, Sportnieuws, TekstTV 0

Afgelopen woensdag was Stefan van Riel bij het feest in Deventer. Hoe heeft hij de avond beleefd als supporter? Hoe was het in Deventer? En hoe kijkt hij naar volgend seizoen? Luister hieronder naar het interview met een echte Go Ahead Eagles supporter.

Ga voor meer info naar www.Salland1.nl

Vorige

Salland Sport: Hoogtepunten, nabeschouwingen en ontladingen van promotie uitzending GAE

Volgende

Spanning voor examens bij leerlingen en docenten in coronajaar

LUISTER SALLAND 747 ONLINE

Salland Televisie ONLINE

RSS Nu.nl

  • Man vrijgesproken voor vernielen graven Den Haag, wel veroordeeld voor inbraak 12 maart 2026
    De rechtbank in Den Haag heeft een 34-jarige man vrijgesproken voor het vernielen van 32 graven en urnen op de Haagse begraafplaats Westduin. De man is wel veroordeeld voor twee inbraken in vakantiewoningen.
  • Stevige wind en veel regen verwacht tijdens vrijdagse ochtendspits 12 maart 2026
    Automobilisten moeten tijdens de vrijdag tijdens de ochtendspits rekening houden met een stevige wind en veel regen. Tijdens de spits trekt een regengebied over het land, meldt Weeronline.
  • Video | Prins William en prinses Kate serveren toetjes op Londense markt 12 maart 2026
  • Groeiend AZ mist kansen op grotere zege tegen Sparta Praag: 'Werd er gek van' 12 maart 2026
    Met een 2-1-zege op Sparta Praag zette AZ donderdag een stap richting de kwartfinales van de Conference League, al had de score hoger kunnen uitvallen. De ploeg van trainer Leeroy Echteld lijkt groeiende juist nu de belangrijkste wedstrijden van het seizoen eraan komen.
  • Video | Minister van Weel: 'Er zijn aanwijzingen van misbruik uit politiedossier Lisa' 12 maart 2026
  • Succesvolste winterolympiër Klaebo naar het ziekenhuis na zware val in thuisrace 12 maart 2026
    De Noorse langlaufer Johannes Høsflot Klaebo is donderdag zwaar ten val gekomen in zijn eerste thuisrace na de Olympische Winterspelen. De succesvolste winterolympiër aller tijden is naar het ziekenhuis vervoerd.
  • Polsstokhoogspringer Duplantis scherpt zijn wereldrecord aan op eigen gala 12 maart 2026
    Polsstokhoogspringer Armand Duplantis heeft donderdagavond zijn wereldrecord aangescherpt bij zijn eigen gala in het Zweedse Uppsala. Hij ging over een hoogte van 6,31 meter.

Copyright & kopiëren; 2026|WordPress thema door MH Themes